Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W sobotę 15 sierpnia br. w Krasnolipiu po raz piaty odbył się Festyn Wiejski, zorganizowany przez sołtysa oraz mieszkańców.

Festyn rozpoczął się o godz 18.00 mszą św., którą odprawił ks. Władysław Kuras - proboszcz z Żelaznej Góry. Podczas tegorocznego festynu otworzyliśmy wybudowaną ze środków z funduszu sołeckiego- Wiatę Biesiadną oraz plac zabaw. Podczas imprezy odbyło się wiele ciekawych gier, zabaw dla najmłodszych. Mali uczestnicy z radością oraz ciekawością brali udział we wszystkich konkursach. Uczestnicy zasiedli przy wspólnym stole biesiadnym, można było skosztować przysmaków oraz domowych wypieków przygotowanych przez mieszkańców Krasnolipia. Zabawy, tańce oraz przebieranki trwały do późnych godzin nocnych. Festyn cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców, ale również licznie zgromadzonych gości z Olsztyna oraz Górowa Iławieckiego.

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa