Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Obraz 026

26.06.2015 odbyło się zakończenie roku szkolnego.

Szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klas III gimnazjum w Lipowinie oraz Szylenach, którzy wkroczyli śmiało w nowy etap swojego życia.

Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pani Dyrektor Bogumiły Jacek, Wicedyrektor Doroty Barańskiej oraz Wójta Tomasza Sielickiego. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy oraz stypendia ufundowane przez Wójta Gminy Braniewo za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Wyróżnienia, stypendia otrzymali także uczniowie za wybitne osiągnięcia sportowe oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.

Wójt Tomasz Sielicki podziękował uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za całoroczną pracę.

Na koniec życzył wszystkim udanego wypoczynku, wspaniałej pogody, niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372