Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W miniony piątek 29 maja odbyła się VIII Sesja Rady Gminy Braniewo, której głównym punktem obrad była ocena realizacji budżetu gminy za rok 2014.

Po raz kolejny Wójt - Tomasz Sielicki jednogłośnie uzyskał absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu. Po wysłuchaniu sprawozdania z wykonania budżetu, opinii Komisji Rewizyjnej oraz opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej, Rada Gminy nie miała wątpliwości co do legalności, celowości i rzetelności wykonania budżetu w 2014 roku.

Wójt wykazał się niezwykłą gospodarnością, co pozwoliło na realizację, ważnych, poprawiających komfort życia mieszkańców inwestycji.

Inwestycje w poprzednim roku zrealizowane zostały bez zaciągania zobowiązań finansowych.

Wójt dołożył wszelkich starań, aby pozyskać środki zewnętrzne na rozwój naszej gminy - szczególnie infrastruktury wodociągowej, kanalizacyjnej i drogowej.

Jest to sukces zarówno Wójta jak i Rady Gminy Braniewo, która wspierała władzę w podejmowaniu trudnych decyzji dotyczącej mieszkańców naszej gminy.

Wójt bardzo wysoko ocenił współpracę z Radnymi, podziękował za zrozumienie oraz zaufanie. Słowa uznania i podziękowania padły również w kierunku Sołtysów, pracowników Urzędu Gminy i kierowników podległych jednostek, z którymi współpraca w ocenie Wójta przebiegała również pomyślnie.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372