Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

 

 

Dnia 23 maja 2015 r. w Żelaznej Górze odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla strażaków ochotników z terenu naszej Gminy Braniewo.

Do rywalizacji stanęły trzy jednostki ochotniczej straży pożarnej: OSP w Lipowinie, OSP w Żelaznej Górze oraz OSP w Gronowie. Dodatkowo w zawodach uczestniczyli strażacy z jednostki OSP w Braniewie, którzy wspólnie z Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego Gminy Braniewo - Tomaszem Sielickim, Komendantem Gminnym OSP - Zdzisławem Piegdońiem oraz Prezesem Zarządu Gminnego Miasta Braniewa - Jerzym Welke pomagali w organizacji zmagań sportowych. Łącznie w zawodach wystartowały cztery drużyny męskie i jedna drużyna kobieca z OSP w Braniewie. Najlepszą jednostką okazała się OSP w Lipowinie, która zajęła I Miejsce. Kolejne miejsca zajęli strażacy ochotnicy z Gronowa, Żelaznej Góry oraz Braniewa. Jednostka OSP w Lipowinie będzie teraz reprezentować naszą gminę podczas powiatowych zmagań strażaków OSP. Zakończeniem gminnych zawodów było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

 

 

 

  


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa