Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

 

Dnia 4 maja 2015 r. w Baranówce, odbyły się Powiatowe Obchody
„Dnia Strażaka" w Baranówce, w których swoje święto obchodzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Wojskowej Straży Pożarnej oraz ochotnicy z terenu powiatu braniewskiego.

 

 

 

     Obchody zostały zorganizowane wspólnie z Komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, st. kpt. Władysławem Szczepanowiczem oraz Zarządem Powiatowym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP  w Braniewie. Gospodarzami uroczystości byli Komendant Powiatowy PSP w Braniewie oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Braniewie dh Tomasz Sielicki.

     Uroczystości rozpoczęła się od mszy świętej polowej w intencji strażaków w leśniczówce Koła ŁowieckiegoMEWA", a celebrowana była przez Ks. Prałata Lesza Galicę Kapelana strażaków PSP i OSP Powiatu Braniewskiego. Następnie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Strażaka, którą poprowadził Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie, st. kpt. Wojciech Jaroszek Podczas której wręczono medale, awanse i wyróżnienia dla strażaków zarówno z Państwowej Straży Pożarnej jak również z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz dla osób wyróżniających się we współpracy z pożarnictwem i wspierających straż pożarną.

     W uroczystości również wzieli udział  przedstawiciele organizacji samorządowych, przedsiębiorcy, organizacje współpracujące oraz delegacje OSP z poszczególnych miast i gmin.

 

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa