Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

 

Dnia 2 maja 2015 r. w obiekcie strażnicy jednostki Ochotniczej

Straży Pożarnej w Lipowinie odbyły się gminne uroczystości z okazji „święta dnia strażaka ”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     W uroczystościach zorganizowanych przez Wójta Gminy, a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego wzięli udział strażacy z jednostek OSP w Gronowie, Lipowinie oraz Żelaznej Górze jak również zaproszeni goście, w tym Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie - Bogusław Zych, Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Sergiusz Kaliszuk oraz mieszkańcy i sympatycy ruchu pożarniczego.

     Uroczystości rozpoczęły się od przejazdu przez miejscowość Lipowina wszystkich pojazdów pożarniczych, które posiadają jednostki OSP gminy Braniewo. Następnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Tomasz Sielicki wraz z Członkiem Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie – Panem Bogusławem Zychem wręczyli przyznane strażakom odznaczenia. Ostatnim punktem gminnych uroczystości był wspólny poczęstunek w świetlicy wiejskiej w Lipowinie.

 


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa