Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Dnia 2 maja 2015 r. w obiekcie strażnicy jednostki Ochotniczej

Straży Pożarnej w Lipowinie odbyły się gminne uroczystości z okazji „święta dnia strażaka ”.

W uroczystościach zorganizowanych przez Wójta Gminy, a zarazem Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego wzięli udział strażacy z jednostek OSP w Gronowie, Lipowinie oraz Żelaznej Górze jak również zaproszeni goście, w tym Członek Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie - Bogusław Zych, Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Sergiusz Kaliszuk oraz mieszkańcy i sympatycy ruchu pożarniczego.

Uroczystości rozpoczęły się od przejazdu przez miejscowość Lipowina wszystkich pojazdów pożarniczych, które posiadają jednostki OSP gminy Braniewo. Następnie Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Tomasz Sielicki wraz z Członkiem Prezydium Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie – Panem Bogusławem Zychem wręczyli przyznane strażakom odznaczenia. Ostatnim punktem gminnych uroczystości był wspólny poczęstunek w świetlicy wiejskiej w Lipowinie.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372