Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W czwartek (5 lutego) o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze odbędzie się kolejne spotkanie „Pogaduch przy dzierganiu”.

Zbliża się Wielkanoc, więc czas zacząć dziergać kurki, zajączki i baranki — przekonują organizatorzy. — Dlatego zapraszamy chętnych do udziału w zajęciach. Należy zabrać ze sobą nici i szydełka.

Cykl spotkań „Pogaduchy przy dzierganiu” rozpoczął się w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze 29 stycznia. Spotkania są inicjatywą kobiet działających w Stowarzyszeniu „Przy granicy”.
Panie dziergają na szydełku, drutach itp. Wymieniają się wzorami i uczą się nawzajem nowych technik, sposobów robienia ozdób, ubrań — wszystkiego, co da się stworzyć z nici i włóczki.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372