Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Radni Rady Gminy Braniewo mają za sobą ostatnie obrady. Ostatnia sesja była okazją do podsumowań i podziękowań za pracę.

Tak wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki, jak i przewodniczący Roman Ruksztełło podkreślali, że w gminie udało się zrealizować wiele przedsięwzięć dzięki współpracy wójta z radnymi i z sołtysami.

— Tworzyliśmy wszyscy zgrany zespół — podkreślił wójt Tomasz Sielicki.

Radni i sołtysi otrzymali podziękowania. Podziękowano również szefom podległych jednostek.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372