Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W sobotę Wójt Gminy miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystym otwarciu nowo wyremontowanej Świetlicy Wiejskiej w Podleśne.

 

Wydarzenie rozpoczęło się od symbolicznego przecięcia wstęgi przez Wójta Gminy, Radną Rady Gminy Braniewo Ewelinę Szkudlarek oraz Sołtys Sołectwa Podleśne Violettę Jewuła.
Po wejściu na świetlicę wszyscy mogliśmy obejrzeć nowo wykonaną adaptację pomieszczeń oraz przeprowadzony remont. Nowa instalacja elektryczna, nowa podłoga, starannie wybrane, nowoczesne meble, które zostały zamontowane w aneksie oraz wiele innych rzeczy, które z pewnością ułatwią pracę oraz będą cieszyć oko każdego, kto odwiedzi świetlicę. Tym bardziej, że w Podleśne funkcjonuje już od jakiegoś czasu Koło Gospodyń Wiejskich „Podlesianki”.
Zakup niezbędnych materiałów budowlanych i robociznę zrealizowano z Funduszu Sołeckiego, zaś wyposażenie świetlicy zakupiło lokalne Koło Gospodyń Wiejskich „Podlesianki”. Warto też podkreślić, że udział mieszkańców Sołectwa w realizację tej inwestycji był nieoceniony !
Dziękujemy za olbrzymią determinację w działaniu wszystkim tym, którzy się zaangażowali w ten ważny obiekt w Sołectwie Podleśne. W szczególności dziękujemy mieszkańcom oraz członkom Koła Gospodyń Wiejskim „Podlesianki”.
Dziękujemy także firmie „Grzegorz Sielicki – Usługi budowlane”, za włożoną ciężką pracę.
Widać gołym okiem rozwój Sołectwa !

JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa