Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Wczoraj uroczyście otwarto i oddano do użytku nowo wybudowane boisko przy Szkole Podstawowej Sportowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie. To obiekt na miarę XXI wieku – robi olbrzymie wrażenie.

W otwarciu uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, który przekazał symboliczny upominek na tę okoliczność.
Inwestycja kosztowała ponad 3,5 mln złotych, z czego część została pozyskana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Nie zabrakło okolicznościowych przemówień, podziękowań, listów gratulacyjnych, życzeń i prezentów od zaproszonych gości.
Oglądaliśmy również pokazy sportowe.
Wszystkim Uczniom, Kadrze Pedagogicznej i Dyrekcji Szkoły gratulujemy!

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372