Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

W piątek 28 stycznia b.r. w brygadowej sali tradycji płk Grzegorz Barabieda uroczyście przekazał dowodzenie 9 Braniewską Brygadą Kawalerii Pancernej w Braniewie płk Sławomirowi Lidwa.

Swoją obecnością zaszczycili gen. bryg. Wojciech Ziółkowski, zastępca dowódcy 16 Dywizji Zmechanizowanej, pracownicy jednostki oraz przedstawiciele władz samorządowych powiatu braniewskiego.
W uroczystości osobiście uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, który wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Braniewo Stanisławem Żołędziewskim wręczył odchodzącemu Dowódcy pamiątkowy ryngraf a nowemu mianowanemu Dowódcy symbliczny upominek. Wójt podziękował za bardzo dobre dowodzenie Brygadą oraz pogratulował osiągniętych wyników i poziomu realizacji zadań życząc podobnych sukcesów na nowym stanowisku.
Składamy Dowódcom życzenia szczęścia oraz pomyślnej realizacji życiowych planów.

JB2

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372