Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

Wczoraj w Braniewskim Centrum Kultury odbył się „Braniewski Dzień Seniora”.

W tym ważnym dla środowiska senioralnego dniu, w imieniu Wójta Gminy Braniewo obecny był Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Pan Stanisław Żołędziewski wraz z małżonką.

Z tej wyjątkowej okazji Przewodniczący Rady, w imieniu mieszkańców Gminy Braniewo na ręce Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów Pani Sylwii Sarnowskiej-Szałucho przekazał serdecznie życzenia i gratulacje, a także wręczył kosz pełen słodkich obfitości.
Dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkim Seniorom nieustającej energii, radości, a przede wszystkim zdrowia.
Wspaniałe wydarzenie !

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372