Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Zbliża się piękny czas, czas Świąt Bożego Narodzenia. Jak sami Państwo wiecie - nie będą one wyglądały tak jak byśmy sobie mogli wyobrażać.
Jest to ciężki czas również dla tych najbardziej potrzebujących, którzy mają trudności w codziennym funkcjonowaniu.
Dzięki wsparciu i przychylności Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa udało się ponownie przekazać fundusze w kwocie 1 500zł na zakup niezbędnych artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących osób.

Całą zbiórkę nadzoruje Fundacja "Żółty Szalik", której przekazaliśmy zakupione artykuły.
Przypominamy, że w kwietniu br. Fundacja "Żółty Szalik" wystartowała z zbiórką funduszy na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy Braniewo oraz Miasta i Gminy Frombork. Wtedy właśnie Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus podjął decyzję o przekazaniu 1 500zł na zakup najbardziej potrzebnych artykułów spożywczych.

Ponownie podziękowania kierujemy do właściciela sklepu wielobranżowego w Lipowinie, Pana Zbigniewa Puszcz a także Radnego Gminy Braniewo Pana Janusza Puszcz za to, że udało się zakupić produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, w tym m.in. makarony, cukier, olej, ryż, kapustę itd... za łączną kwotę 1500 zł ! - bardzo dziękujemy za okazaną pomoc !

Nie sposób tu ominąć roli naszego Sołtysa Sołectwa Lipowina Pani Iwonę Błażejewską, która od samego początku jest bardzo mocno zaangażowana w całą akcję - brawo Pani Sołtys - dziękujemy !