Informuje się, że dn. 31.12.2020 r.(czwartek),
Urząd Gminyw Braniewie będzie czynny do godz. 12:00

W dniach 23-24 listopada 2020 roku Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wraz z pracownikami uczestniczył w konferencji rozpoczynającej pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego w naszej gminie.

Spotkanie on-line miało na celu przybliżyć tematykę wsparcia samorządów lokalnych w budowaniu kompetencji do zarządzania rozwojem wykorzystującego lokalne potencjały oraz krajowe i europejskie instrumenty terytorialne a także wypracować wspólnie działania w tematyce partnerstwa współpracy lokalnej.

W tych dniach odbyły się również warsztaty, które były bogatym doświadczeniem i wzbogaciły w korzyści współpracy w obszarach funkcjonalnych a w szczególności dobrych praktyk.