Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

Dobre wieści !
Otrzymaliśmy informację, że OSP Gronowo i OSP Lipowina otrzymały dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenia swoich jednostek.
Dofinansowanie w kwocie 23 666 zł otrzymała OSP Gronowo. Dodatkowo jednostka zabezpieczyła swój wkład własny w kwocie 1000,30 zł. Co daje w sumie całkowity koszt projektu 24666,30zł.

Dofinansowanie w kwocie 25 000 zł otrzymała jednostka OSP Lipowina.
Przyznane środki udało się pozyskać dzięki Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, który ogłosił III nabór wniosków w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych Część 2".

Dziękujemy Prezesowi OSP Gronowo - dh Tomaszowi Wyszomirskiemu oraz Prezesowi OSP Lipowina - dh Ryszardowi Mieczkowskiemu za uzupełnienie wniosków i determinację na rzecz rozwoju ruchu pożarnictwa w Gminie Braniewo - Brawo Panowie !

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372