Informuje się, że dn. 31.12.2020 r.(czwartek),
Urząd Gminyw Braniewie będzie czynny do godz. 12:00

Zapraszamy na Szyleniadę 5.05.2012r. (sobota)

Organizatorzy ks. proboszcz Piotr Babski oraz sołtys Paweł Szakiewicz serdecznie zapraszają na festyn parafialny pod nazwą Szyleniada, który odbędzie się w miejscowości Szyleny.

Festyn rozpocznie się o godz. 12.00 uroczystą mszą św. w kościele pw. św. Józefa Robotnika w Szylenach. W trakcie festynu przewidziano wiele atrakcji, konkursów połączonych z występami oraz darmową pyszną kiełbaskę !

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w festynie, dobra zabawa gwarantowana !!!