Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W imieniu Przedsiębiorstwa Budowy Dróg S.A., Generalnego Wykonawcy zadania pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 504 Pogrodzie - Braniewo na odcinku Pogrodzie Frombork" informujemy o planowanym na dzień 04.05.2020 r. wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na czas układania warstwy ścieralnej nawierzchni i związanym z tym zamknięciem drogi wojewódzkiej nr 504.

Zamkniecie drogi dla ruchu wynika z technologii wykonania przedmiotowych prac, ze względu na ciągły ich charakter i codzienną zmianę lokalizacji działki roboczej. Wykonawca nie będzie miał możliwości zapewnienia ciągłości przejazdu.

Z uwagi na brak możliwości prowadzenia ruchu zewnętrznego niezwiązanego z budową na odcinku Pogrodzie-Frombork, Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu na czas robót, oprócz objazdu przez S22 i DK54 uwzględnia możliwość przejazdu pojazdami ciężarowymi (powyżej 15 ton) drogą wojewódzką nr 505.

Objazdy wyznaczone wyżej wskazanymi drogami, będą obowiązywały w czasie zamknięcia przedmiotowego odcinka drogi z tytułu prowadzonych robót, tj. od dnia 04.05. do 16.05.2020 r.

Jednocześnie informujemy, że Wykonawca świadomy jest utrudnień, jakie wywołają prowadzone przez niego prace, dlatego będzie starał się wykonać je w możliwie największej mobilizacji i najkrótszym czasie, a o wszelkich zmianach w organizacji ruchu oraz częściowym udostępnianiu odcinków do ruchu lokalnego, będziemy starać się informować na bieżąco.