Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Powolutku zbliża się piękny, świąteczny czas.

Już dzisiaj w imieniu Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na Warmińskie Spotkania Czterech Kultur 2019, które odbędą się 15 grudnia 2019 roku na placu przed Bazyliką Mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Braniewie.

Wspólnie wysłuchamy koncertów i obejrzymy występy lokalnych artystów, które znakomicie wprowadzą nas w świąteczny klimat, będziemy podziwiać świąteczny kiermasz rękodzieła a także degustować potrawy i wypieki wigilijne.

Będzie to też znakomita okazja do wzajemnych życzeń i skorzystania z obfitości świątecznego poczęstunku.

Gorąco zapraszamy na spotkanie, na którym razem stworzymy niepowtarzalną atmosferę rodzinnych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami spotkania na umieszczonym plakacie.