Informuje się, że dn. 31.12.2020 r.(czwartek),
Urząd Gminyw Braniewie będzie czynny do godz. 12:00

Wojewoda podczas oficjalnej wizyty w Braniewie spotkał się z samorządowcami, z którymi rozmawiał między innymi o możliwości korzystania ze środków finansowych przeznaczonych na realizację programów rządowych.

Wójt Tomasz Sielicki poruszył temat poprawy infrastruktury przygranicznej na terenie gminy, omówił sprawy przygotowań do Euro 2012, bo właśnie przez przejścia w Grzechotkach i Gronowie będą podróżować kibice. Podczas rozmów został poruszony tematy wydobycia gazu łupkowego, prace poszukiwania gazu odbywają się na terenie gminy w Rogitach.