Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Wczoraj Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus uczestniczył w XXVIII Przeglądzie Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży, pod hasłem "Brzechwa Dzieciom", wśród którego zareprezentowały się aż 108 podmiotów, w kategorii:

*recytatorów (73 osoby),
*solistów (28 osób),
*zespołów wokalnych (4 zespoły)
*oraz teatr-inscenizacja (3 inscenizacje).

Wszystkie prezentacje oceniała Jury w składzie:
*Pani Anna Mikicin,
*Pani Wioletta Jakimczuk,
*Pani Wioletta Kościńska.

W tegorocznym przeglądzie uczestnicy mogli przedstawić repertuar utworów patriotycznych i utworów wojskowych.

Oceniane były m.in. dobór repertuaru, interpretacja utworu, wrażenia towarzyszące podczas wykonywania, choreografia czy np. synchronizacja zespołu i gra aktorska.

Wszystkim artystom dziękujemy za piękne występy, a dla organizatorów życzymy wytrwałości w tym co robią...bo 28 edycja to nie lada wyzwanie !!