Informujemy, iż w dniach 10-14.08.2020 Urząd Gminy Braniewo będzie czynny do godz. 13:30.

Niespełna godzinę temu zakończyło się spotkanie związane z organizacją obchodów 547-lecia urodzin Mikołaja Kopernika.

Podczas spotkania były poruszane sprawy związane z przygotowaniem uroczystości, zaplanowaniem wydatków, uzgodnieniem programu uroczystości a także wskazanie terminu kiedy wydarzenie będzie miało miejsce.

W imieniu Wójta Gminy Braniewo Pana Jakuba Bornusa w spotkaniu uczestniczył oddelegowany pracownik Urzędu. Wśród osób, które uczestniczyli w spotkaniu byli: przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Braniewie, przedstawiciel Urzędu Miasta w Braniewie a także przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Frombork.