Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Dzisiaj o godzinie 11.11 na Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego został odśpiewany Hymn Narodowy oraz utworzenie Flagi Narodowej.

Wydarzenie powstało z inicjatywy placówek oświatowych.

Wspólnie udało się zadbać o wspaniałą frekwencję. !

Dziękujemy za wzorowo przeprowadzoną organizację a także wszystkim tym, którzy wzięli udział w inicjatywie !

Urząd Gminy Braniewo w tak ważnym święcie narodowym reprezentował Wójt Gminy Pan Jakub Bornus.