Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Uwaga – strażacy będą ćwiczyć !!!

W najbliższy czwartek 3 października 2019 roku straży z Państwowej Straży Pożarnej, Wojskowej Straży Pożarnej oraz strażacy OSP będą realizować kolejne ćwiczenia w ramach doskonalenia zawodowego. Tym razem na miejsce ćwiczeń wybrano obiekty zakładu produkcyjnego braniewskiego browaru.

Ćwiczenia praktyczne realizowane będą w godzinach 10:00 – 11:30. W tym dniu również zostanie sprawdzony system syren alarmowych , które znajdują się na terenie browaru.

Strażacy oraz jednostki sprzętowe będą przemieszczać się na miejsce ćwiczeń z wykorzystaniem dróg miejskich.

Mieszkańcy również proszeni są o szczególną ostrożności oraz wyrozumiałość.

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia w komunikacji.