Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Dnia 29.09.2019r. Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Pan Stanisław Żołędziewski a zarazem Sołtys Sołectwa Stępień uczestniczył w uroczystej mszy św. w intencji Ojczyzny, sprawowanej przez kapelana Prezydenta RP ks. Zbigniewa Krasa, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Przewodniczący Rady Gminy Pan Stanisław Żołędziewski, również w imieniu Starosty Braniewskiego Pana Karola Motyki oraz ks. kap. Leszka Galicy wręczył pamiątkowy obraz przedstawiający naszą braniewską Bazylikę Mniejszą pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

Wizyta była również doskonałą okazją do zwiedzenia pomieszczeń Pałacu Prezydenckiego. Odwiedzono m.in. Antyszambra, Salę Obrazową, Salonik Zimowy a także Salę Balową.