Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

INFORMACJA

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W minioną sobotę w Szylenach, na terenie Szkoły Podstawowej, został zorganizowany Piknik rodzinny, z okazji Dnia Dziecka, połączony z VI Turniejem Sołectw w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Braniewo.

Pogoda tego dnia była piękna, więc rodzice z przyjemnością przyjeżdżali ze swoimi pociechami aby wspólnie uczcić ten wyjątkowy dzień najmniejszych mieszkańców naszej gminy.

Tego pięknego popołudnia nie zabrakło masy atrakcji. Podczas pikniku przy współpracy z Inicjatywą Warmia, odbyły się warsztaty taneczne, połączone z animacjami tanecznymi i artystycznymi z fotobudką. Były dmuchańce dla dzieci dużych i małych. Przy pomocy Radnego, a zarazem Sołtysa Szylen, Pana Pawła Szakiewicza przyrządziliśmy dla wszystkich poczęstunek. Szkoła również dołożyła swoją cegiełkę, mianowicie jak co roku, ugotowała przepyszną grochówkę oraz przeprowadziła warsztaty artystyczne, za co również serdecznie dziękujemy.

Na boisku orlik o godz. 9.00 Wójt Gminy Jakub Bornus oficjalnie przywitał wszystkich graczy biorących udział w VI Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo, życząc im uczciwej rywalizacji oraz wspaniałej zabawy.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie 12 drużyn. Organizator turnieju, animator sportu Tadeusz Maziuk rozlosował drużyny i przeprowadził zawody. Turniej odbył się systemem „do dwóch przegranych”. Niżej prezentujemy wyniki:

Wyniki VI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Braniewo w piłce nożnej:
1. Braniewo 12 pkt. bramki 7:2
2. Lidzbark W. 9 pkt. bramki 12:9
3. Apartament 9 pkt. bramki 11:2
4. Relax 6 pkt. bramki 7:6
5. Orneta. 6 pkt. bramki 6:9
6. Szyleny kol. 6 pkt. bramki 5:9
7. Żelazna Góra 3 pkt. bramki 4:9
8. Glinka. 0 pkt. bramki 2:4
9. Lipowina. 0 pkt. bramki 1:4
10. Szyleny 0 pkt. bramki 2:9

Najlepszy bramkarz Bartek Krypski z drużyny Braniewo. Król strzelców turnieju Mariusz Antosik 6 bramek /drużyna Apartament/.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach tegorocznego turnieju zostali nagrodzeni medalami, pucharami i nagrodami rzeczowymi, które ufundował Wójt Gminy Braniewo.

Do zobaczenia za rok !JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

warmiamazury

Rada Seniorów Gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa