Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wielkanocnym w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żelaznej Górze.

Śniadanie rozpoczęliśmy wspólną modlitwą, przy której towarzyszył nam ksiądz Władysław Kuras, następnie głos zabrał Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Burmistrz Miasta Braniewa Tomasz Sielicki oraz Kierownik ŚDS Kalina Jakimczuk, życząc wszystkim zgromadzonym wesołych, zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych.

Podczas spotkania nie zabrakło występu artystycznego przygotowanego przez naszych podopiecznych a także uśmiechów i uścisków. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą atmosferę.

Jeszcze raz w imieniu Urzędu Gminy Braniewo, pragniemy złożyć Państwu zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych.