Dzisiaj w Klubie Wojskowym 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyło się spotkanie wielkanocne.

W uroczystej zbiórce udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, duchowieństwa służb mundurowych, strażacy, policjanci, żołnierze, pracownicy resortu obrony narodowej oraz zaproszeni goście.

Dowódca płk Dariusz Kosowski, Burmistrz Miasta Braniewa Tomasz Sielicki oraz Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus złożyli wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Przed rozpoczęciem spożywania posiłku, przedstawiciele duchowieństwa służb mundurowych poświęcili przygotowane potrawy oraz udzielili błogosławieństwa. Następnie zgromadzeni złożyli sobie nawzajem życzenia wielkanocne.

Spędzony czas umiliły wspólne rozmowy.