Informuje się, że dn. 21.06.2019 r. (piątek), Urząd Gminy w Braniewie będzie nieczynny.

Wyniki drugiego raportu suszy rolniczej opublikowane przez IUNG-PIB w Puławach potwierdziły występowanie suszy rolniczej między innymi na terenie Gminy Braniewo na następujących kategoriach gleby:

- kategorii I (bardzo lekkich): zboża jare

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód w Urzędzie Gminy Braniewo. Druki wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Braniewo oraz w linku poniżej, ponieważ zgłoszenia mogą być przyjmowane tylko na drukach ustalonych przez Wojewodę.

Wzór wniosku rolnika do gminy

W imieniu Organizatorów, zechcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w Rajdzie Rowerowym Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się 5 maja.
Rajd będzie połączony z obchodami 25-lecia powstania 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego.

Start o 9:30 przy Muzeum Ziemi Braniewskiej (ul. Gdańska 19),

Meta - Klub garnizonowy przy 9 BBKPanc. (ul. Władysława Sikorskiego).

Zapisy trwają do 15.04.2019r.
Opłata startowa: 25zł
Zapisywać należy się u Pana Sławomira Wądołowskiego - tel. 502 622 218.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który został zamieszczony na profilu facebook Szybki Struś, pod tym adresem.