1. Wejdź na strone euslugi.gminabraniewo.pl
  2. Zarejestruj się lub zaloguj za pomocą profilu zaufanego.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij „załóż konto”.
  4. System prezentuje komunikat: Poprawnie zarejestrowano użytkownika. W celu aktywacji postępuj zgodnie z instrukcjami w przesłanym e-mailu.
  5. Przyjdź do Gminy lub zadzwoń 55 644 03 27 żeby potwierdzić swoje dane i aktywować konto.
  6. Zaloguj się by korzystać z eUsług.

Instrukcje obsługi

ePłatności

- Umożliwia rozliczenie zaległości za pomocą płatności online.

- Kontrahent może sprawdzić podstawę naliczenia płatności, obsługę historii płatności, zrealizowanie płatności za pomocą internetowych przelewów bankowych lub kart kredytowych.

- System generuje przelewy bankowe i pocztowe oraz powiadamia o zbliżających się terminach płatności należności.

eBOI – Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

- Informacja w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego

- Deklaracja na podatek od nieruchomości

- Deklaracja na podatek rolny