Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

To czas kiedy koniecznie musimy powiedzieć miłe słowo, złożyć serdeczne życzenia, podziękować i wręczyć symbolicznego kwiatka.

Wójt Gminy Jakub Bornus oraz Pani Kierownik GOPS Małgorzata Wojtas, odwiedzili naszych podopiecznych oraz pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze. Za każdym razem kiedy tu jesteśmy, to towarzyszy nam rodzinna, miła atmosfera. Podopieczni przygotowali nam wspaniały spektakl, który zrobił na nas olbrzymie wrażenie. Wysłuchaliśmy masę ciekawych planów i pomysłów, które na ten rok zostały zaplanowane. Przy okazji odwiedziliśmy nowe zakątki Naszego Domu, otóż została otwarta Pracownia Piękna i Urody oraz Pracownia Krawiecka - jest to kolejny krok do przodu. Cieszymy się, że Dom stale się rozwija i poszerza swoje granice i horyzonty. Pracownicy mają codziennie masę pracy, tutaj nie ma czasu na nudę - ale co nie cieszy jak zadowolenie i uśmiech naszych podopiecznych, w końcu jesteśmy właśnie dla nich. Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego dla wszystkich. Do zobaczenia ! JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa