Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Informuje się, że dn. 21.06.2019 r. (piątek), Urząd Gminy w Braniewie będzie nieczynny.

Wyniki drugiego raportu suszy rolniczej opublikowane przez IUNG-PIB w Puławach potwierdziły występowanie suszy rolniczej między innymi na terenie Gminy Braniewo na następujących kategoriach gleby:

- kategorii I (bardzo lekkich): zboża jare

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód w Urzędzie Gminy Braniewo. Druki wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Braniewo oraz w linku poniżej, ponieważ zgłoszenia mogą być przyjmowane tylko na drukach ustalonych przez Wojewodę.

Wzór wniosku rolnika do gminy

3

Po wakacyjnym odpoczynku przyszedł czas powrotu do szkoły. Grono uczniów ze Szkół Podstawowych w Szylenach i w Lipowinie rozpoczęło kolejny rok szkolny. Tradycyjnie Wójt Tomasz Sielicki i Sekretarz Jakub Bornus udali się do placówek , aby życzyć uczniom powodzenia w nauce oraz aby czas spędzony w szkole był dla nich radosny i owocny.

Wójt podkreślił, że codzienny wysiłek z pewnością przyczyni się do osiągnięcia sukcesów w kolejnych etapach edukacji. Dodał, że szkoła to nie tylko nauka, ale także możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.Wójt zwrócił się również do nauczycieli, życząc im wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy. Aby ich zaangażowanie miało odzwierciedlenie w wynikach osiąganych przez uczniów.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa