3

Po wakacyjnym odpoczynku przyszedł czas powrotu do szkoły. Grono uczniów ze Szkół Podstawowych w Szylenach i w Lipowinie rozpoczęło kolejny rok szkolny. Tradycyjnie Wójt Tomasz Sielicki i Sekretarz Jakub Bornus udali się do placówek , aby życzyć uczniom powodzenia w nauce oraz aby czas spędzony w szkole był dla nich radosny i owocny.

Wójt podkreślił, że codzienny wysiłek z pewnością przyczyni się do osiągnięcia sukcesów w kolejnych etapach edukacji. Dodał, że szkoła to nie tylko nauka, ale także możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.Wójt zwrócił się również do nauczycieli, życząc im wytrwałości i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy. Aby ich zaangażowanie miało odzwierciedlenie w wynikach osiąganych przez uczniów.

Tomasz Sielicki