DSC 0421 wynik

Corocznie mieszkańcy Sołectwa Krzewno w ramach podsumowania całorocznej ciężkiej pracy w rolnictwie organizują wspólne Dożynki Sołeckie. Jest to okazja do wspólnego świętowania i integracji. Również w tym roku z wielkim zaangażowaniem mieszkańcy przygotowali wspaniałą biesiadę.

Najważniejszym punktem uroczystości była msza święta, podczas której wszyscy zgromadzeni dziękowali za tegoroczne plony. Wśród zaproszonych gości byli Wójt Pan Tomasz Sielicki, Sekretarz Jakub Bornus oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Sergiusz Kaliszuk. Wójt podziękował mieszkańcom za pielęgnowanie tradycji dożynkowej oraz za dotychczasowa współpracę na rzecz rozwoju Sołectwa.

Tomasz Sielicki