DSC 0823

Zapraszamy Państwa na XXXX Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 7 września 2018 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXXV Sesji Rady Gminy Braniewo:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacje przedstawicieli jednostek współpracujących z gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej stanowiącej własność gminy położonej w obrębie Gronowo.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Nowa Pasłęka na okres dłuższy niż 3 lata.
  8. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie lokalu mieszkalnego wraz z działką gruntu położoną w obrębie Wola Lipowska.
  9. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Podgórze.
  10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Pęciszewo na okres dłuższy niż 3 lata.
  11. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Nowa Pasłęka na okres dłuższy niż 3 lata.
  12. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Podgórze na okres dłuższy niż 3 lata.
  13. Przerwa 15 minut.
  14. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Rogity na okres dłuższy niż 3 lata.
  15. Projekt uchwały w sprawie wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie na rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody Warmińsko-Mazurskiego PN.4131.236.2018 z dnia 28.06.2018 r.
  16. Projekt uchwały w sprawie zaliczenia dróg wewnętrznych do kategorii dróg gminnych.
  17. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziałów Gminy Braniewo w Pętli Żuławskiej spółce z o.o. z siedzibą w Elblągu w celu ich dobrowolnego umorzenia.
  18. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu Gminie Braniewo obejmującego część obrębu geodezyjnego Nowa Pasłęka w Gminie Braniewo.
  19. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego fragmentu Gminie Braniewo obejmującego część obrębu geodezyjnego Stępień w Gminie Braniewo.
  20. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 103/VII/2017 Rady Gminy Braniewo z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Braniewo na lata 2018-2025.
  21. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2018 rok.
  22. Zapytania i wolne wnioski.
  23. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  24. Zakończenie obrad.

Tomasz Sielicki